Esate čia: Pradžia Apie mus Socialinė atsakomybė
English language Русский язык

Socialinė atsakomybė

S. Jokužio leidykla-spaustuvė - socialiai atsakinga įmonė, kuri rūpinasi aplinka, mūsų miestu ir, žinoma, įmonės darbuotojais.Aš regiu širdimi

Pirmą kartą Lietuvoje atspausdintas kalendorius Brailio raštu, iliustruotas aklųjų ir silpnaregių vaikų meniniais darbais.

Išsamiau...
 

Kalendoriai su ekologiškumo ženkliuku

Klimato kompensavimo popierius

S. Jokužio leidykloje-spaustuvėje gaminami kalendoriai pasipuošė ekologiškumo ženkliuku, kuris rodo, jog kalendoriai gaminami iš popieriaus, kurio dalis lėšų skiriama "Klimato kompensavimo" projektui. Daugiau informacijos galite rasti www.antalis.lt.

 

Jūros šventė 2011

"Jūros šventėje" 2011 didelį dėmesį skyrėme vaikams. S.Jokužio leidyklos-spaustuvės rengiamos popierinių laivelių dirbtuvėlės kvietė visus vaikus ir jų tėvelius išmokti popierinių laivelių lankstymo meno, o ant išlankstytų laivelių rašyti, piešti ar dar kitaip pavaizduoti savo svajones. Kiekvienam dalyviui, apsilankiusiam popierinių laivelių lankstymo dirbtuvėlėse, buvo įteiktas smulkus šventės atminimo suvenyras, o įdomiausių svajonių autoriai apdovanoti spaustuvėje išleistomis vaikiškomis knygutėmis.

Prašome peržiūrėti šventės akimirkas.

Išsamiau...
 

Spaudos šventė 2011

Šių metų gegužės 7 dieną minėjome Spaudos šventę. Šia proga surengėme šventę ne tik darbuotojams, bet ir svečiams. Spaudos šventės metu vyko žvejybos varžybos, estafetės ir dar daugiau atrakcijų.

Prašome peržiūrėti šventės akimirkas.

Išsamiau...
 
Į pradžią

Sertifikatai

ISO 9001
ISO 14001
MFX Technology
Unibind
Color Logic
zalia lietuviska energija sertifikatas