Esate čia: Pradžia Apie mus Vadovai
English language Русский язык

Vadovai

Saulius Jokužys - spaustuvės įkūrėjas ir vadovas

Saulius Jokužys gimė 1953 m. Gargžduose, Klaipėdos r. Dar vaikystėje susidomėjęs fotografija, savo pomėgį vaizdo fiksavimo ir interpretacijos menui puoselėja iki šiol. Su fotografija susijusi ir profesinė patirtis: yra dirbęs fotografu gamykloje „Progresas“. 15 metų dirbo savaitraštyje „Lietuvos žvejys“ bei dienraščio „Klaipėda“ fotokorespondentu. 

1990 metais pradėjo leidybinę veiklą ir po nepriklausomybės atkūrimo Lietuvoje įkūrė pirmąją privačią leidyklą-spaustuvę. Šiuo metu tai viena didžiausių spaustuvių Klaipėdos krašte. Be kita ko, čia kasmet leidžiami ir fotografijų albumai, pristatoma fotomeno sklaida.

Saulius Jokužys Klaipėdos krašte yra gerai žinomas kaip visuomeniškas žmogus, daugelio kultūros renginių mecenatas. Jis – „Rotary“ klubo „Klaipėda“ narys, Lietuvos „Rotary“ komiteto narys, Lietuvos spaustuvininkų asociacijos valdybos pirmininkas, Klaipėdos pramonės ir amatų rūmų valdybos narys, Lietuvos fotomeno sąjungos valdybos narys.

Nepaisant intensyvios veiklos versle ir visuomeniniame gyvenime, randa laiko ir kūrybai. Nuo pat Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus įkūrimo 1976 m. S. Jokužys yra jos narys, aktyviai dalyvavęs įvairiose skyriaus organizuotose parodose, pleneruose, seminaruose. Surengė 20 personalinių parodų, jis – ir daugelio tarptautinių parodų dalyvis.

 
Į pradžią

Sertifikatai

ISO 9001
ISO 14001
MFX Technology
Unibind
Color Logic
zalia lietuviska energija sertifikatas