Esate čia: Pradžia Apie mus Atsiliepimai
English language Русский язык

Atsiliepimai

Bandydamas susikurti savo pirmąją fotoknygą, susidūriau su šiokiomis tokiomis problemomis.Labai norėčiau padėkoti priėmimo-parduotuvės kolektyvui už malonų bendravimą ir aptarnavimą, taip pat išskirtinis AČIŪ p. Gyčiui, radusiam laiko asmeniniam priėmimui ir konsultacijoms. Nežiūrint į vis labiau mus spaudžiantį "gyvenimo presą", linkiu ir ateityje išlikti tokia pačia draugiška komanda .
Rimantas
S. Jokužio leidykla-spaustuvė kaskart patenkina visus lūkesčius ir nuolat įrodo įmonės darbuotojų profesionalumą, kompetenciją bei visada demonstruoja natūralų progreso siekimą. Jūsų darbo rezultatai – užtikrintos kokybės. Visiems užsakovo pamąstymams ar pageidavimams operatyviai, lanksčiai pateikiami visi argumentai už ir prieš, technologiniai sprendimai prieš pateikiant tvirtinti kruopščiai patikrinami. Todėl tiek darbo procesas, tiek rezultatai yra puikūs – ne tik techniškai tvarkingi gaminiai, bet ir su geru teigiamos energijos užtaisu.
VĮ Klaipėdos valstybinio Jūrų uosto direkcija
Rinkodaros skyrius
Tai – partneris, kuriuo galima pasitikėti, – kokybiška produkcija, lankstumas, paslaugumas, operatyvumas!
Kristina Vasiliauskaitė
UAB "Balticum TV"
Rinkodaros skyriaus direktorės pavaduotoja
S. Jokužio leidykla-spaustuvė – tai patikimas draugas, žinantis Tavo norus. Tai itin lengvas, nuoširdus bendravimas, tai kokybė, kuri kaskart džiugina ir stebina, tai operatyvumas, persipinantis su lankstumu, tai išmintis ir žinojimas. Tai tradicijos ir pasitikėjimas. Tai kolektyvas, kurio dvasia dirba išvien. Tai žmonės, kuriuos vienija vienas tikslas – būti ištikimu Jūsų draugu. Nuoširdžiai dėkoju visam Jūsų kolektyvui už itin aukštą kokybę ir patikimumą, už bendradarbiavimą ir supratingumą.
Marija Ponamariova
UAB "Balticum TV"
Rinkodaros vadybininkė
 
Į pradžią

Sertifikatai

ISO 9001
ISO 14001
MFX Technology
Unibind
Color Logic
zalia lietuviska energija sertifikatas